Apel do Polonii Amerykańskiej dotyczący dalszych działań

Szanowni Państwo

Z uwagi na przerwę w obradach w Kongresie od 26 marca do 9 kwietnia 2018 reprezentanci będą pracować w tym czasie w swoich dystryktach – idealna okazja żeby się z nimi spotkać! Bardzo Państwa prosimy o jak najszybsze kontaktowanie się z lokalnymi biurami Reprezentantów i umawianie spotkań w celu omówienia postulatów projektu Stop Act HR 1226.

Dziękujemy z góry za Państwa zaangażowanie i wsparcie naszego wspólnego projektu.

Zespół Projektu Stop Act HR 1226

Należy o to poprosić parę tygodni wczesniej. Ważne jest więc, aby już TERAZ umówić się na spotkanie, zanim kongresmeni znów wybędą do Waszyngtonu.
Pracownicy lokalnych biur kongresmenów decydują o tym, czy dana sprawa jest pilna i czy w ogóle spotkanie może się odbyć. Pomimo że reprezentanci mają obowiązek wysłuchać swoich wyborców, nie ma gwarancji, że dojdzie do spotkania „face to face” z kongresmenem. Jednakże spotkanie z współpracownikami kongresmenów, w tym przypadku tymi, którzy odpowiadają za politykę międzynarodową, są również cenne.
Pracownicy kongresmenów mogą starać się sprawę przeciągać. Dlatego należy się grzecznie przypominać co parę dni i prosić o spotkanie. Najlepiej pójść do biura lokalnego i poprosić o termin. Szczegóły można już wówczas ustalić przez email.
Kongresmeni to ludzie bardzo zapracowani, więc trzeba być bardzo dobrze przygotowanym do spotkania i okazac im należyty szacunek.

Prosimy o pobranie, przeczytanie i podpisanie się pod listem do Reprezentanta.

Prosimy o pobranie oraz przeczytanie dokumentu przedstawiającego legalne zastrzeżenia co do ustaw S. 447 oraz H.R. 1226 przedstawionych przez amerykańskich wyborców polskiego pochodzenia.

Również prosimy by Państwo zapoznali się z teścią obu legislacji i zabrali ze sobą na spotkanie: Act S. 447 oraz Act H.R. 1226

Instrukcję w jaki sposób prowadzić dyskusję można znaleźć na stronie: https://www.thoughtco.com/meeting-with-your-members-of-congress-3322076
Prosimy o odpisywanie nam po spotkaniach, tak byśmy mieli przegląd, gdzie spotkanie się odbyło i jaki był jego efekt. Będziemy wtedy te informacje nanosić do bazy danych. Jest to bardzo ważne, żebyśmy wiedzieli czy nasza kampania jest skuteczna i w którym punkcie się znajdujemy. | Email: districts@stopacthr1226.org